EU

Zadbaj o zdrowie swoich mieszkańców / pracowników

Skorzystaj z kompleksowej organizacji akcji medycznych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

O akcji

Akcje medyczne organizowane są w trybie jedno bądź dwudniowych wydarzeń, podczas których w ustalonym terminie, godzinie i miejscu wszyscy zainteresowani udziałem w tym wydarzeniu mogą skorzystać z bezpłatnych porad lekarskich oraz badań diagnostycznych i profilaktycznych.

 • Telemedycyna Polska S.A. jest liderem rynku w organizacji akcji medycznych w Polsce.

 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dysponujemy niezbędnym personelem oraz kompletną, specjalnie przygotowaną do tego celu infrastrukturą.

 • 90 000+

  Przebadanych uczestników

 • 600+

  Zorganizowanych akcji medycznych na rzecz miast, gmin, firm i instytucji

 • 15+

  Lat doświadczenia w organizowaniu akcji medycznych

 • 200+

  Odwiedzonych gmin w Polsce

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 • Jesteśmy podmiotem leczniczym. Prowadzimy i przechowujemy dokumentację medyczną zgodnie z ustawą o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta.

 • Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji akcji medycznych zarówno dla sektora publicznego jak i prywatnego.

 • Zapewniamy wykwalifikowany personel medyczny i niemedyczny oraz kompletną nowoczesną infrakstrukturę.

 • Wiedza, którą zdobyliśmy organizując i przeprowadzając setki akcji na terenie całej Polski daje nam unikalny know how na rynku eventów medycznych.

 • Zabezpieczamy i utylizujemy odpady medyczne zgodnie z literą obowiązującego prawa.

 • Zapewniamy wsparcie na każdym etapie organizacji wydarzenia. Szybko reagujemy na sytuacje kryzysowe.

Korzyści z organizacji akcji medycznych

Celem akcji medycznych jest wykonanie badań dla mieszkańców/pracowników, w celu wykrycia choroby u osób nie wykazujących objawów.

 • Zapobieganie rozwojowi chorób układu krążenia/onkologiczych/ otępiennych już we wczesnym stadium

 • Promowanie nowoczesnych rozwiązań telemedycznych wpływających na poprawę dostępu do świadczeń zdrowotnych

 • Oszczędności w wydatkach publicznych na opiekę zdrowotną poprzez ograniczenie ryzyka ciężkiego zachorowania

 • Podniesienie świadomości konieczności wczesnego rozpoznawania i ograniczania czynników ryzyka chorób

 • Efektywna edukacja prozdrowotna wśród uczestników organizowanych wydarzeń

 • Zwiększenie dostępności do badań i konsultacji medycznych

 • Aktywizacja poprzez wyjście z domu i uczestnictwo w wydarzeniu

 • Ochrona przed chorobami cywilizacyjnymi, które są konsekwencją prowadzonego przez większość z nas trybu życia

 • Akceptacja społeczna, lokalne „poczucie własności” i skuteczna koordynacja oraz najlepsze praktyki oparte na dowodach

Zaufali nam

Zaufało nam blisko 800 Klientów zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego.

Zacznij działać już dziś!
Zorganizuj badania i konsultacje dla mieszkańców/pracowników.

Zorganizuj badania

Nasze realizacje

Namioty medyczne

akcje plenerowe

Miasteczko medyczne

akcje wewnątrz pomieszczeń

Kampania „Zadbaj o swoje serce” realizowana przez nas w formule akcji medycznych została doceniona w obszarze działań na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki. Projekt ten został laureatem VII edycji Plebiscytu Liderów Ochrony Zdrowia oraz zdobywcą pierwszej nagrody w plebiscycie Know Health w kategorii „Najlepsze działania CSR w dziedzinie promocji i profilaktyki zdrowia”.

Skontaktuj się z nami lub zostaw kontakt do siebie.

Porozmawiamy o Twoich potrzebach, odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twoich mieszkańców lub pracowników.

Magdalena Wargin
Manager Akcji Medycznych
email: m.wargin@telemedycynapolska.pl

  Wypełnienie formularza jest dobrowolne. Podane dane kontaktowe przetwarzać będzie Telemedycyna Polska S.A. w celu przedstawiania informacji o oferowanych produktach i usługach oraz podejmowanych działaniach edukacyjnych. rozwiń

  Administratorem danych jest Telemedycyna Polska S.A. z siedzibą w Katowicach ul. Ligocka 103. Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celach marketingowych - przedstawiania informacji o oferowanych produktach i usługach oraz podejmowanych działaniach edukacyjnych np. informować o organizowanych warsztatach, akcjach medycznych, materiałach promujących zdrowy styl życia, konkursach edukacyjnych (marketing bezpośredni) poprzez nawiązywanie rozmów telefonicznych, wysyłkę wiadomości e-mail, SMS lub MMS. Działania takie uznajemy za nasz prawnie uzasadniony interes (art. 6 ust. 1 lit f RODO), w związku ze zgodą na przesyłanie informacji handlowej (art. 10 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, art. 172 Prawa telekomunikacyjnego). Twoje dane będziemy przetwarzać do momentu złożenia przez Ciebie sprzeciwu lub wycofania zgody. W każdym momencie masz prawo wnieść sprzeciw – z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją - wobec takiego przetwarzania lub wycofania zgody na przesyłanie informacji handlowej. Zgodę możesz wycofać podczas każdej rozmowy z naszymi pracownikami lub wysyłając do Nas e-mail. Przysługuje Ci także prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa) Odbiorcami Twoich danych będą wyłącznie podmioty, które świadczą na naszą rzecz usługi: informatyczne, prawne, doradcze i audytowe. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z naszym Inspektorem ochrony danych pod adresem iod@telemedycynapolska.pl. RODO – Ogólne rozporządzenie o ochronie danych z dnia 27.04.2016 r. Zapoznaj się z szerszą informacją o przetwarzaniu Twoich danych osobowych i przysługujących Ci prawach – kliknij.

  zwiń