EU

Klienci B2C

Rozwiązania telemedyczne dla Klientów indywidualnych

Posiadamy szeroką ofertę usług dla Klientów indywidualnych. Nasze rozwiązania skupiają się na dostarczaniu nowoczesnych usług zdalnego monitoringu stanu zdrowia oraz diagnostycznych badań EKG z poza placówką medyczną.

  Wypełnienie formularza jest dobrowolne. Podane dane kontaktowe przetwarzać będzie Telemedycyna Polska S.A. w celu przedstawiania informacji o oferowanych produktach i usługach oraz podejmowanych działaniach edukacyjnych. rozwiń

  Administratorem danych jest Telemedycyna Polska S.A. z siedzibą w Katowicach ul. Ligocka 103. Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celach marketingowych - przedstawiania informacji o oferowanych produktach i usługach oraz podejmowanych działaniach edukacyjnych np. informować o organizowanych warsztatach, akcjach medycznych, materiałach promujących zdrowy styl życia, konkursach edukacyjnych (marketing bezpośredni) poprzez nawiązywanie rozmów telefonicznych, wysyłkę wiadomości e-mail, SMS lub MMS. Działania takie uznajemy za nasz prawnie uzasadniony interes (art. 6 ust. 1 lit f RODO), w związku ze zgodą na przesyłanie informacji handlowej (art. 10 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, art. 172 Prawa telekomunikacyjnego). Twoje dane będziemy przetwarzać do momentu złożenia przez Ciebie sprzeciwu lub wycofania zgody. W każdym momencie masz prawo wnieść sprzeciw – z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją - wobec takiego przetwarzania lub wycofania zgody na przesyłanie informacji handlowej. Zgodę możesz wycofać podczas każdej rozmowy z naszymi pracownikami lub wysyłając do Nas e-mail. Przysługuje Ci także prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa) Odbiorcami Twoich danych będą wyłącznie podmioty, które świadczą na naszą rzecz usługi: informatyczne, prawne, doradcze i audytowe. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z naszym Inspektorem ochrony danych pod adresem iod@telemedycynapolska.pl. RODO – Ogólne rozporządzenie o ochronie danych z dnia 27.04.2016 r. Zapoznaj się z szerszą informacją o przetwarzaniu Twoich danych osobowych i przysługujących Ci prawach – kliknij.

  zwiń

  Oferta usług telekardiologicznych

  Telekardiologia to inaczej zdalne badania EKG  samodzielnie wykonywane przez Pacjentów, którzy następnie odbywają konsultację ze specjalistami.

  To usługa opierająca się na przenośnych, certyfikowanych urządzeniach medycznych, rejestrujących zapis pracy serca. Każdy wynik jest transmitowany do Całodobowego Centrum Telemedycznego, gdzie nasz doświadczona kadra medyczna dokonuje analizy oraz opisu badania podczas zdalnej konsultacji.

  Korzyści

  Poczucie bezpieczeństwa, całodobowa kontrola serca

  Certyfikowany sprzęt medyczny

  Szybka diagnostyka schorzeń kardiologicznych

  Kardiotele

  Chorujesz na serce? Miewasz problemy kardiologiczne? Dbasz o profilaktykę? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy usługę Kardiotele. Dzięki niej możesz monitorować stan swojego serca 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

  Kardiotele to abonamentowe wsparcie specjalistów z Całodobowego Centrum Telemedycznego. Lekarze pracujący w Centrum Telemedycznym są do dyspozycji przez całą dobę, zawsze wtedy, kiedy Pacjent chce się zbadać i skonsultować. Nie ma limitów konsultacji z lekarzami z Centrum Telemedycznego – każdy Pacjent może wykonywać dowolną ilość badań. Badania wykonuje się za pomocą niewielkiego aparatu EKG, który wypożyczamy Pacjentom na czas trwania umowy.

  Event Holter

  Przez wybrany okres – 3, 7 lub 14 dni – możesz wykonać dowolną ilość badań EKG – wystarczy przykleić do ciała 4 elektrody, nosić ze sobą niewielki, niewidoczny aparat EKG.

  Usługa Event Holter, inaczej holter zdarzeniowy, pozwala w znacznej mierze wykryć tzw. nieme migotanie przedsionków i tym samym zredukować liczbę udarów mózgu. Wydłużenie badania pozwala na wykrycie rzadko występujących arytmii oraz ustalenie przyczyny kołatania serca.