Należymy do grupy Neuca Logo
Należymy do grupy Neuca Logo EU

O nas

Jesteśmy liderem usług telemedycznych w Polsce

i stale dążymy do rozwoju.
Już od 14 lat angażujemy się w rozwijanie innowacyjnych usług medycznych na rynku.

Oferujemy szyty na miarę model współpracy oparty na rozwiązaniach teleopiekuńczych i telekardiologicznych.

Odkryj innowacyjne rozwiązania telemedyczne dedykowane przedsiębiorstwom na terenie całego kraju

Wierzymy w medycynę opartą na wartości (ang. value based healthcare), która opiera się nie tylko na porównaniu wydatków z wynikami leczenia, ale również na zestawianiu rzetelnych danych pochodzących z badań i analiz z korzyściami, jakie płyną do Pacjentów z telemedycyny.

Co nas wyróżnia?

odznaczająca się na rynku wiedza z zakresu telekardologii i rynku telemedycznego

Pacjent jest centrum naszej uwagi

potwierdzone doświadczenie w realizacji projektów
w branży medycznej

własne Centrum Telemedyczne oraz Centrum Ratownictwa Medycznego czynne 24/7 

Zarząd Telemedycyny Polskiej SA

Anna Szymczak – Prezes Zarządu

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (Stosunki Międzynarodowe), Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Zarządzanie Płynnością Finansową Przedsiębiorstwa) oraz Wyższej Szkoły Bankowej (Psychologia w Biznesie). Ukończyła kurs m.in. Dyrektora Finansowego, Doradcy Restrukturyzacyjnego i Zarządzania Projektami. Anna pełniła funkcję Dyrektora Operacyjnego w Telemedycynie Polskiej SA od października 2017 r., a w czerwcu 2018 została Prezesem Zarządu. Łączy doświadczenie w sprzedaży, finansach, zarządzaniu strategicznym i operacyjnym. Zwolenniczka budowania zwinnych organizacji opartych na ludziach. Lubi sport i podróże.

Łukasz Bula – Członek Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Jönköping International Business School w Szwecji. Karierę zawodową rozpoczął w Procter and Gamble w dziale Global Business Services w Warszawie, gdzie pracował przez 13 lat. W tym czasie realizował wiele regionalnych i globalnych projektów obejmujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa, definiując strategię i wdrażając outsourcing procesów biznesowych. Pełni funkcję Prezesa Zarządu w TLP Inwest oraz jest członkiem zarządu Fundacji Pomocy Dzieciom „Pomagamy z Uśmiechem”.

Należymy do grupy Neuca

Należymy do Grupy NEUCA, będącej firmą z niemal 30-letnią historią, działającą na rynku ochrony zdrowia. NEUCA ma pozycję lidera w hurtowej dystrybucji farmaceutyków, która stanowi jej podstawową działalność. Równolegle rozwija synergiczne biznesy: prowadzi działalność w zakresie zarządzania produktami własnymi, rozwija usługi w obszarze pacjenta. W jego skład wchodzą: sieć przychodni lekarskich i ośrodków badań klinicznych oraz segment usług e-commerce i telemedycznych. Od 2004 r. NEUCA notowana jest na GPW w Warszawie.

Grupa Neuca