EU

Rozwiązania

Rozwiązania dla biznesu

Odkryj innowacyjne rozwiązania telemedyczne dedykowane przedsiębiorstwom na terenie całego kraju. Wierzymy, że zapewnienie dostępu do profesjonalnej opieki medycznej wpływa nie tylko na poprawę zdrowia – jest także korzystnym rozwiązaniem biznesowym.

  Wypełnienie formularza jest dobrowolne. Podane dane kontaktowe przetwarzać będzie Telemedycyna Polska S.A. w celu przedstawiania informacji o oferowanych produktach i usługach oraz podejmowanych działaniach edukacyjnych. rozwiń

  Administratorem danych jest Telemedycyna Polska S.A. z siedzibą w Katowicach ul. Ligocka 103. Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celach marketingowych - przedstawiania informacji o oferowanych produktach i usługach oraz podejmowanych działaniach edukacyjnych np. informować o organizowanych warsztatach, akcjach medycznych, materiałach promujących zdrowy styl życia, konkursach edukacyjnych (marketing bezpośredni) poprzez nawiązywanie rozmów telefonicznych, wysyłkę wiadomości e-mail, SMS lub MMS. Działania takie uznajemy za nasz prawnie uzasadniony interes (art. 6 ust. 1 lit f RODO), w związku ze zgodą na przesyłanie informacji handlowej (art. 10 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, art. 172 Prawa telekomunikacyjnego). Twoje dane będziemy przetwarzać do momentu złożenia przez Ciebie sprzeciwu lub wycofania zgody. W każdym momencie masz prawo wnieść sprzeciw – z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją - wobec takiego przetwarzania lub wycofania zgody na przesyłanie informacji handlowej. Zgodę możesz wycofać podczas każdej rozmowy z naszymi pracownikami lub wysyłając do Nas e-mail. Przysługuje Ci także prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa) Odbiorcami Twoich danych będą wyłącznie podmioty, które świadczą na naszą rzecz usługi: informatyczne, prawne, doradcze i audytowe. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z naszym Inspektorem ochrony danych pod adresem iod@telemedycynapolska.pl. RODO – Ogólne rozporządzenie o ochronie danych z dnia 27.04.2016 r. Zapoznaj się z szerszą informacją o przetwarzaniu Twoich danych osobowych i przysługujących Ci prawach – kliknij.

  zwiń

  Telemedycyna wspierająca biznes? To możliwe!

  Telemedyczne rozwiązania dla biznesu umożliwiają świadczenie usług telemedycznych na terenie przedsiębiorstwa i w dedykowanych lokalizacjach.

  Korzyści

  Optymalizacja efektywności

  Łatwa diagnostyka

  Badania opisywane przez specjalistów

  Zdalny monitoring stanu zdrowia: w firmach, centrach handlowych, na lotniskach itp.

  Nasze rozwiązania biznesowe wspierane są nowoczesnym sprzętem telemedycznym oraz wykwalifikowaną kadrą medyczną. Możesz włączyć telemedyczny monitoring stanu zdrowia pracowników do oferowanego przez Twoją firmę programu benefitów, a szyte na miarę programy medyczne wspomogą rekrutację oraz lojalizację wybranych grup odbiorców.

  Oferta

  Programy wellbeing, kampanie prozdrowotne

  Dzięki realizacji badań profilaktycznych na terenie firmy, możesz zwiększyć produktywność i efektywność swoich pracowników przy jednoczesnym obniżeniu kosztów wynikających z absencji.

  Zobacz

  Eventy medyczne, akcje profilaktyczno-edukacyjne

  Od 2006 roku specjalizujemy się w organizacji akcji medycznych o charakterze edukacyjno-profilaktycznym z wykorzystaniem telemedycyny.

  Zobacz

  Wsparcie branży farmaceutycznej, badania grup docelowych

  Organizujemy programy rekrutujące i lojalizujące Pacjentów. Wspieramy podmioty w prowadzeniu badań klinicznych poprzez zdalne zbieranie informacji na temat zdrowia Pacjentów.

  Zobacz

  Masz pomysł na ciekawy projekt?
  Napisz do nas!

  Umów się na dogodny termin
  i porozmawiaj z naszymi ekspertami.