EU

ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU

Eventy medyczne – nowoczesna profilaktyka i edukacja prozdrowotna

Wzbogacamy każde wydarzenia o elementy prozdrowotne. Od 2006 roku specjalizujemy się w organizacji akcji medycznych o charakterze edukacyjno-profilaktycznym z wykorzystaniem telemedycyny.

  Wypełnienie formularza jest dobrowolne. Podane dane kontaktowe przetwarzać będzie Telemedycyna Polska S.A. w celu przedstawiania informacji o oferowanych produktach i usługach oraz podejmowanych działaniach edukacyjnych. rozwiń

  Administratorem danych jest Telemedycyna Polska S.A. z siedzibą w Katowicach ul. Ligocka 103. Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celach marketingowych - przedstawiania informacji o oferowanych produktach i usługach oraz podejmowanych działaniach edukacyjnych np. informować o organizowanych warsztatach, akcjach medycznych, materiałach promujących zdrowy styl życia, konkursach edukacyjnych (marketing bezpośredni) poprzez nawiązywanie rozmów telefonicznych, wysyłkę wiadomości e-mail, SMS lub MMS. Działania takie uznajemy za nasz prawnie uzasadniony interes (art. 6 ust. 1 lit f RODO), w związku ze zgodą na przesyłanie informacji handlowej (art. 10 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, art. 172 Prawa telekomunikacyjnego). Twoje dane będziemy przetwarzać do momentu złożenia przez Ciebie sprzeciwu lub wycofania zgody. W każdym momencie masz prawo wnieść sprzeciw – z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją - wobec takiego przetwarzania lub wycofania zgody na przesyłanie informacji handlowej. Zgodę możesz wycofać podczas każdej rozmowy z naszymi pracownikami lub wysyłając do Nas e-mail. Przysługuje Ci także prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa) Odbiorcami Twoich danych będą wyłącznie podmioty, które świadczą na naszą rzecz usługi: informatyczne, prawne, doradcze i audytowe. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z naszym Inspektorem ochrony danych pod adresem iod@telemedycynapolska.pl. RODO – Ogólne rozporządzenie o ochronie danych z dnia 27.04.2016 r. Zapoznaj się z szerszą informacją o przetwarzaniu Twoich danych osobowych i przysługujących Ci prawach – kliknij.

  zwiń

  Mobilny gabinet w Twojej firmie? A może piknik kardiologiczny?
  Ty wybierasz, my profesjonalnie badamy i diagnozujemy.

  60 000 przebadanych osób

  w trakcie

  450
  profesjonalnych eventów medycznych
  na terenie całego kraju

  Nasze eventy medyczne przeprowadzane są z zastosowaniem nowoczesnych osiągnięć telemedycyny (opisywanie w czasie rzeczywistym badań EKG, przesyłanych wprost do lekarza naszego Centrum Telemedycznego, telekonsultacje z lekarzami).

  Dzięki bogatemu doświadczeniu w organizacji różnego typu akcji medycznych, jesteśmy w stanie stworzyć dedykowany program, dostosowany do Twoich potrzeb oraz możliwości.

  Oferujemy kompleksową organizację eventów medycznych:

  dopasujemy przebieg eventu do indywidualnych potrzeb

  stworzymy założenia oraz nakreślimy przebieg eventu wraz z promocją imprezy

  zapewnimy sprzęt medyczny oraz doświadczony personel

  Ofertę przygotowujemy na podstawie warsztatów z zamawiającymi. Każdy element jest szczegółowo dopracowywany – od momentu zebrania potrzeb Zamawiającego aż do ustalenia ostatecznego projektu wydarzenia.

  Nasze eventy medyczne to:

  • Rekrutacja

   Event medyczny pozwala pozyskać wielu Pacjentów/ Klientów. Po każdej realizacji dane zebrane w formie (np.. ilość przebadanych osób, konkretny profil uczestnika, itp.) pozwalają na opracowanie cennych statystyk. 

  • Specjalizacja

   Zapadające w pamięć, specjalistyczne wydarzenie oparte o medyczne zaplecze, podczas którego uczestnicy mogą bezpłatnie korzystać z badań diagnostycznych oraz profesjonalnych konsultacji. 

  • Mobilna przychodnia

   Akcje organizowane w dowolnej lokalizacji, zarówno w pomieszczeniach (jak galerie handlowe, hotele, konferencje), jak i na otwartej przestrzeni (np. w parkach, centrach miast). Nasze specjalne namioty są przystosowane do wykonywania czynności medycznych, gwarantując Uczestnikom pełen komfort.

  • Szeroki zakres badań, skuteczna diagnostyka

   Podczas eventów medycznych, w czasie rzeczywistym nasi lekarze mają wgląd w dane medyczne Uczestników, co w wielu przypadkach pozwala rozpoznać pewne schorzenia, skutecznie ostrzegać przed rozwojem choroby oraz przygotować spersonalizowane porady medyczne.

  • Profesjonalne konsultacje lekarskie i dietetyczne

   Edukacja prozdrowotna, wskazania właściwej diety, skuteczny program profilaktyki chorób cywilizacyjnych, np: wykrycie czynników ryzyka zachorowania na chorobę niedokrwienną serca oraz zawału mięśnia sercowego.

  Zobacz nasze przykładowe realizacje:

  „Bardzo ciekawa i przydatna akcja badań profilaktycznych, umożliwiająca obywatelom wcześniejsze wykrycie problemów z cholesterolem i ciśnieniem krwi. Niestety przychodnie lekarza rodzinnego zbyt rzadko zajmują się tą tematyką. Takie badania to dobry sygnał dla pacjenta, aby podjąć zdecydowane działania.”

  Pan Zbigniew z Katowic (lat 60) o akcji medycznej zorganizowanej w ramach kampanii „Zadbaj o swoje serce”

  Organizujesz event medyczny i potrzebujesz pomocy?

  Umów się na dogodny termin
  i porozmawiaj z naszymi ekspertami.