Należymy do grupy Neuca Logo
Należymy do grupy Neuca Logo EU

ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU

Eventy medyczne – nowoczesna profilaktyka i edukacja prozdrowotna

Wzbogać każde wydarzenie o element prozdrowotny. Jesteśmy doświadczonym liderem w organizacji akcji medycznych o charakterze edukacyjno-profilaktycznym.

Wypełnienie formularza jest dobrowolne. Podane dane kontaktowe przetwarzać będzie Telemedycyna Polska S.A. w celu przedstawiania informacji o oferowanych produktach i usługach oraz podejmowanych działaniach edukacyjnych. rozwiń

Administratorem danych jest Telemedycyna Polska S.A. z siedzibą w Katowicach ul. Ligocka 103. Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celach marketingowych - przedstawiania informacji o oferowanych produktach i usługach oraz podejmowanych działaniach edukacyjnych np. informować o organizowanych warsztatach, akcjach medycznych, materiałach promujących zdrowy styl życia, konkursach edukacyjnych (marketing bezpośredni) poprzez nawiązywanie rozmów telefonicznych, wysyłkę wiadomości e-mail, SMS lub MMS. Działania takie uznajemy za nasz prawnie uzasadniony interes (art. 6 ust. 1 lit f RODO), w związku ze zgodą na przesyłanie informacji handlowej (art. 10 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, art. 172 Prawa telekomunikacyjnego). Twoje dane będziemy przetwarzać do momentu złożenia przez Ciebie sprzeciwu lub wycofania zgody. W każdym momencie masz prawo wnieść sprzeciw – z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją - wobec takiego przetwarzania lub wycofania zgody na przesyłanie informacji handlowej. Zgodę możesz wycofać podczas każdej rozmowy z naszymi pracownikami lub wysyłając do Nas e-mail. Przysługuje Ci także prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa) Odbiorcami Twoich danych będą wyłącznie podmioty, które świadczą na naszą rzecz usługi: informatyczne, prawne, doradcze i audytowe. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z naszym Inspektorem ochrony danych pod adresem iod@telemedycynapolska.pl. RODO – Ogólne rozporządzenie o ochronie danych z dnia 27.04.2016 r. Zapoznaj się z szerszą informacją o przetwarzaniu Twoich danych osobowych i przysługujących Ci prawach – kliknij.

zwiń

Mobilny gabinet EKG w Twojej firmie? A może piknik kardiologiczny?
Ty wybierasz, my organizujemy.

220

profesjonalnych eventów medycznych
na terenie całego kraju

Nasze eventy medyczne przeprowadzane są z zastosowaniem nowoczesnych osiągnięć telemedycyny (opisywanie w czasie rzeczywistym badań EKG, przesyłanych za pomocą Internetu przez nasze Centrum Telemedyczne, telekonsultacje z lekarzami).

Sięgnij po dedykowaną propozycję stworzenia i przeprowadzenia eventu medycznego

Pojawimy się z całym sprzętem i personelem medycznym w wybranej lokalizacji z zapewnieniem dowiezienia najlepszej oferty. Podczas akcji medycznej organizowanej przez nas, można skorzystać z:

  • badania EKG
  • pomiaru ciśnienia krwi
  • konsultacji lekarskich
  • określenia czynników ryzyka zawału serca
  • badania poziomu cholesterolu i glukozy
  • analizy składu ciała

Oferujemy kompleksową organizację eventów medycznych:

zapewnimy sprzęt medyczny oraz doświadczony personel

stworzymy założenia oraz nakreślimy przebieg eventu wraz z promocją imprezy

zorganizujemy odpowiednie miejsce eventu

Zaptaj o event medyczny dla swojej firmy

Umów się na dogodny termin
i porozmawiaj z naszymi ekspertami.