EU

Całodobowy zdalny monitoring

Telemonitoring kardiologiczny

Telemonitoring kardiologiczny umożliwia wykrywanie nieprawidłowości kardiologicznych i monitorowanie stanu zdrowia osób cierpiących na choroby serca oraz stały kontakt z lekarzem.

  Wypełnienie formularza jest dobrowolne. Podane dane kontaktowe przetwarzać będzie Telemedycyna Polska S.A. w celu przedstawiania informacji o oferowanych produktach i usługach oraz podejmowanych działaniach edukacyjnych. rozwiń

  Administratorem danych jest Telemedycyna Polska S.A. z siedzibą w Katowicach ul. Ligocka 103. Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celach marketingowych - przedstawiania informacji o oferowanych produktach i usługach oraz podejmowanych działaniach edukacyjnych np. informować o organizowanych warsztatach, akcjach medycznych, materiałach promujących zdrowy styl życia, konkursach edukacyjnych (marketing bezpośredni) poprzez nawiązywanie rozmów telefonicznych, wysyłkę wiadomości e-mail, SMS lub MMS. Działania takie uznajemy za nasz prawnie uzasadniony interes (art. 6 ust. 1 lit f RODO), w związku ze zgodą na przesyłanie informacji handlowej (art. 10 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, art. 172 Prawa telekomunikacyjnego). Twoje dane będziemy przetwarzać do momentu złożenia przez Ciebie sprzeciwu lub wycofania zgody. W każdym momencie masz prawo wnieść sprzeciw – z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją - wobec takiego przetwarzania lub wycofania zgody na przesyłanie informacji handlowej. Zgodę możesz wycofać podczas każdej rozmowy z naszymi pracownikami lub wysyłając do Nas e-mail. Przysługuje Ci także prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa) Odbiorcami Twoich danych będą wyłącznie podmioty, które świadczą na naszą rzecz usługi: informatyczne, prawne, doradcze i audytowe. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z naszym Inspektorem ochrony danych pod adresem iod@telemedycynapolska.pl. RODO – Ogólne rozporządzenie o ochronie danych z dnia 27.04.2016 r. Zapoznaj się z szerszą informacją o przetwarzaniu Twoich danych osobowych i przysługujących Ci prawach – kliknij.

  zwiń

  Profesjonalna opieka przez całą dobę

  60 000 konsultowanych badań rocznie, programy długoterminowej zdalnej opieki i monitoringu kardiologicznego dla ponad 3 000 Pacjentów pozwoliły nam na wypracowanie odpowiednich procedur kwalifikacji i świadczenia spersonalizowanej usługi medycznej na bardzo wysokim poziomie.

  Dzięki telemonitoringowi kardiologicznemu, Pacjent jest otoczony stałą i profesjonalną opieką kardiologiczną, nawet wtedy, gdy sam nie jest w stanie udać się do przychodni.

  Telemonitoring serca to nie tylko specjalistyczna opieka przez całą dobę – ta usługa pozwala  Pacjentom oszczędzić czas, zyskać poczucie bezpieczeństwa oraz komfortowo dbać o stan serca.

  Zastosowanie telemonitoringu kardiologicznego

  Telemonitoring znajduje zastosowanie zarówno w opiece nad pacjentami placówek medycznych, jak i kontroli stanu zdrowia osób przewlekle chorych lub w czasie rehabilitacji kardiologicznej, również w warunkach domowych.

  Korzyści

  Wsparcie w opiece nad przewlekle chorymi

  Bezpieczeństwo wynikające całodobowej opieki kardiologicznej

  Kompleksowa, zdalna usługa monitoringu pracy serca

  Jak telemonitoring kardiologiczny odpowiada na rosnące potrzeby rynku oraz społeczeństwa:

  • Całodobowy dostęp do opieki medycznej

   Statystycznie, tylko co czwarty pacjent ma zapewniony dostęp do tego specjalisty ciągu pierwszych trzech miesięcy po zawale. W Telemedycynie Polskiej Pacjenci nie czekają w kolejkach, są całodobowo profesjonalnie konsultowani i prowadzeni, a w razie nagłego pogorszenia stanu zdrowia wzywana jest do nich karetka pogotowia ratunkowego.

  • Stały monitoringu stanu zdrowia

   Obraz kliniczny Pacjentów wzbogacony o realny zapis czynności serca znacznie wspiera skuteczną diagnostykę oraz wdrożenie optymalnego leczenia dla lekarzy prowadzących.

  • Profesjonalna edukacja i prewencja

   Pacjenci, korzystający z telemonitoringu podnoszą wiedzę na temat swojego stanu zdrowia oraz otrzymują odpowiednie, specjalistyczne zalecenia dotyczące profilaktyki, które wspierają ich proces leczenia oraz prowadzenie zdrowego trybu życia.

  Zwiększ swoją konkurencyjność
  już dzisiaj!

  Umów się na dogodny termin
  i porozmawiaj z naszymi ekspertami.