EU

WSPARCIE PODMIOTÓW MEDYCZNYCH

Konsultacje lekarskie

Telekonsultacje, czyli zdalne e-wizyty zapewniają stałą kontrolę stanu zdrowia pacjenta dzięki narzędziom telemedycznym oraz umożliwiają bezpośredni kontakt chorego z wykwalifikowanym personelem medycznym mającym dostęp do danych w czasie rzeczywistym.

  Wypełnienie formularza jest dobrowolne. Podane dane kontaktowe przetwarzać będzie Telemedycyna Polska S.A. w celu przedstawiania informacji o oferowanych produktach i usługach oraz podejmowanych działaniach edukacyjnych. rozwiń

  Administratorem danych jest Telemedycyna Polska S.A. z siedzibą w Katowicach ul. Ligocka 103. Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celach marketingowych - przedstawiania informacji o oferowanych produktach i usługach oraz podejmowanych działaniach edukacyjnych np. informować o organizowanych warsztatach, akcjach medycznych, materiałach promujących zdrowy styl życia, konkursach edukacyjnych (marketing bezpośredni) poprzez nawiązywanie rozmów telefonicznych, wysyłkę wiadomości e-mail, SMS lub MMS. Działania takie uznajemy za nasz prawnie uzasadniony interes (art. 6 ust. 1 lit f RODO), w związku ze zgodą na przesyłanie informacji handlowej (art. 10 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, art. 172 Prawa telekomunikacyjnego). Twoje dane będziemy przetwarzać do momentu złożenia przez Ciebie sprzeciwu lub wycofania zgody. W każdym momencie masz prawo wnieść sprzeciw – z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją - wobec takiego przetwarzania lub wycofania zgody na przesyłanie informacji handlowej. Zgodę możesz wycofać podczas każdej rozmowy z naszymi pracownikami lub wysyłając do Nas e-mail. Przysługuje Ci także prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa) Odbiorcami Twoich danych będą wyłącznie podmioty, które świadczą na naszą rzecz usługi: informatyczne, prawne, doradcze i audytowe. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z naszym Inspektorem ochrony danych pod adresem iod@telemedycynapolska.pl. RODO – Ogólne rozporządzenie o ochronie danych z dnia 27.04.2016 r. Zapoznaj się z szerszą informacją o przetwarzaniu Twoich danych osobowych i przysługujących Ci prawach – kliknij.

  zwiń

  Kompleksowa e-wizyta lekarska

  Opieka farmakologiczna oraz e-konsultacja zakończona e-receptą​.

  Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu e-konsultacji, które pozwolą na postawienie trafnej diagnozy nawet w najtrudniejszych przypadkach. Pracują dla nas wysoko wykwalifikowani lekarze, którzy są doświadczeni w zakresie nieinwazyjnej diagnostyki kardiologicznej i w pracy zarówno ze starszymi, jaki i młodszymi pacjentami.

  Oferujemy

  • Telekonsylia

   e-konsultacje medyczne pomiędzy lekarzem prowadzącym, a lekarzami innych specjalizacji, np. kardiologiem

  • Usługi Centrum Monitoringu Kardiologicznego

   gdzie całodobowo pracuje doświadczony zespół lekarzy i ratowników medycznych

  • Centralizacja danych medycznych

   dostęp do badań archiwalnych i dokumentacji medycznej Pacjentów

  Korzyści

  Wystawienie e-recepty w czasie konsultacji

  Profesjonalne porady zdrowotne 24/7

  Szybkie wsparcie w diagnostyce

  Przykłady rozwiązań

  Po odbyciu telekonsultacji, nasz zespół lekarzy z Centrum Telemedycznego wystawia e-recepty na leki zażywane na stałe, w celu kontynuacji leczenia. Innowacyjny proces weryfikacji danych pacjenta zapewnia bezpieczeństwo danych oraz gwarancję prawidłowo wypisanej e-recepty. Gotowa e-recepta jest natychmiast wysyłana w formie SMSa lub emaila.

  Nieinwazyjne, kilkudniowe badanie polegające na zapisie pracy serca, w celu późniejszej analizy. Umożliwia precyzyjne uchwycenie dolegliwości kardiologicznych, które występują sporadycznie. Badanie może wykonać personel medyczny (np. pielęgniarka), opis sporządzają nasi lekarze kardiolodzy, jest on dostępny dla internisty/ pediatry/ Pacjenta w ok. 15 minut.

  Diagnostyka

  Wady serca i układu krążenia to najczęstsze wady wrodzone, które u części dzieci pozostają ukryte nawet przez kilka lat.

  Zdalny opis badania EKG pozwala na wczesne wykrycie problemów kardiologicznych u najmłodszych. Przeprowadzamy badania u dzieci w każdym wieku, również u noworodków.

  Zwiększ swoją konkurencyjność
  już dzisiaj!

  Umów się na dogodny termin
  i porozmawiaj z naszymi ekspertami.